سوالات متداول

جهت ثبت سفارش کارتن تمامی جزئیات محصول و کارتن نظیر ابعاد ( طول ، عرض ، ارتفاع ) ، وزن محصول ، شرایط انبارش و نگهداری محصول ، تعداد کارتن مورد نیاز ، طرح چاپ روی بسته بندی و سایر خصوصیات کارتن باید به تولید کننده ارئه گردد.

کارتنهای با چاپ فلکسو با توجه به حجم سفارش یک تا دو هفته زمان جهت تولید نیاز دارند. کارتن و جعبه های لمینیتی نیز با توجه به تعداد سفارش 3 تا 4 هفته زمان جهت تولید نیاز دارند.

دستگاه چاپ فلکسو قابلیت چاپ روی کارتن 3 لایه و 5 لایه را دارا می باشد. امکان چاپ تا 4 رنگ بر روی کارتن با چاپ فلکسو وجود دارد. کیفیت چاپ فلکسو مناسب کارتنهای مادر و یا محصولاتی است که نیاز به درج تصویر واضح محصول بر روی کارتن ندارند.

دستگاه چاپ افست قابلیت چاپ بر روی انواع مقوای گلاسه ، پشت طوسی ، ایندربرد را دارا می باشد. امکان چاپ تا 4 رنگ و رنگهای ترکیبی با کیفیت بسیار بالا در چاپ افسیت میسر می باشد. کیفیت چاپ افست مناسب کارتنهای محصولات لوکس و یا محصولاتی است که میخواهیم تصویرشان بر روی جعبه درج گردد. در تولید کارتن های لمینیتی امکان اضافه کردن یک لایه سلفون ، لایه یووی و یا ورنی بر روی کارتن میسر می باشد که این امر موجب افزایش زیبایی چاپ و همچنین افزایش استحکام کارتن می شود.