پیتزا در چه نوع جعبه ای تازه می ماند؟

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه در کشورهای مختلف می باشد که در کشور ما ایران نیز طرفداران زیادی به خصوص در بین جوانان و نوجوانان دارد. خوردن پیتزا همراه با نوشیدنی های گازدار و سیب زمینی یکی از تفریحاتی است که معمولا خانواده ها لذت زیادی از آن می برند.


طی ۵۰ سال اخیر با رشد چشمگیر صنعت غذاهای آماده یا به اصطلاح فست فودها سرمایه گذاران بسیاری وارد رقابت این صنعت جذاب و پرسود شده اند و انواع راه های بازاریابی و توسعه فروش محصول را وارد این صنعت نموده اند.
از سویی دیگر بسیاری از افراد دوست دارند پیتزا را در منزل هنگام تماشای فیلم یا مسابقه ورزشی مورد علاقه شان میل کنند ، بسیاری از جوانان دوست دارند در یک فضای باز همراه با دوستانشان پیتزا بخورند ، بسیاری دیگر برای جشن ها و مهمانی ها پیتزا را به بقیه غذاها ترجیح می دهند و اینجاست که قهرمان وارد می شود!!! جعبه پیتزا !!! بله قهرمان همه این آدمها جعبه پیتزاست که وصال آنها به معشوقشان (پیتزا) را میسر می کند.

بیشتر جعبه های پیتزا از کارتن بهداشتی ۳ لایه ساخته شده اند ، ماده ای که از سه لایه کاغذ به هم چسبیده تولید می شود.
کیفیت کاغذ بسته بندی مورد استفاده در جعبه پیتزا اهمیت ویژه ای در حفظ کیفیت پیتزا دارد.
کاغذ موجود در جعبه پیتزا باید رنگ و بوی نا مطبوع نداشته باشد ، بهداشتی بوده و همچنین پرز نداشته باشد. جهت تولید جعبه های پیتزا ورق های سه لایه بهداشتی E فلوت ابتدا توسط دستگاه فلکسو چاپ می شوند ، سپس از طریق دستگاه دایکات و با قالب مخصوص برش داده می شوند بدین صورت که لبه ها و منافذ بریده می شوند و در قسمتهایی که باید تا شوند خط تا ایجاد می گردد که در هنگام استفاده این خط تا ها به داخل تا می شوند و به شکل جعبه پیتزا در می آیند.

 

شرکت کارنوپک با طراحی و تولید انواع جعبه پیتزا و جعبه فست فود آماده همکاری با رستوران ها و عرضه کنندگان فست فود و غذاهای آماده می باشد.