کارتن پیتزا

جعبه فست فود

جعبه های پیتزا از کارتن بهداشتی سه لایه ساخته شده اند ، ماده ای که از سه لایه کاغذ به هم چسبیده تولید می شود. کیفیت کاغذ بسته بندی مورد استفاده در جعبه پیتزا اهمیت ویژه ای در حفظ کیفیت پیتزا دارد.

اگر مشتریان پیتزای بیرون‌بر دارید، علاوه‌بر کیفیت خود سفارش، طراحی جعبه پیتزا می‌تواند به جذابیت بسته‌بندی بیفزاید و هویت فست فود یا رستوران شما را ارتقا دهد.

بنابراین همان‌طور که محیط فست فود برای مشتری‌ها اهمیت زیادی دارد، طراحی خلاقانه جعبه پیتزا براساس هویت بصری و کیفیت بسته‌ بندی فست فود نیز یکی از عوامل اصلی افزایش فروش و بازگشت مشتریان به فست فود شما به شمار می‌رود.

اگر فست فود بیرون‌بر هستید این نکات اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کنند؛ چون هویت بصری برند شما روی جعبه‌های پیتزا و فست فود دیده می‌شود و قرار است که شما را به بهترین شکل تبلیغ کند.

کاغذ موجود در جعبه پیتزا باید رنگ و بوی نا مطبوع نداشته باشد ، بهداشتی بوده و همچنین پرز نداشته باشد. جهت تولید جعبه های پیتزا ورق های سه لایه بهداشتی E فلوت ابتدا توسط دستگاه فلکسو چاپ می شوند ، سپس از طریق دستگاه دایکات و با قالب مخصوص برش داده می شوند بدین صورت که لبه ها و منافذ بریده می شوند و در قسمتهایی که باید تا شوند خط تا ایجاد می گردد که در هنگام استفاده این خط تا ها به داخل تا می شوند و به شکل جعبه پیتزا در می آیند. جعبه های پیتزاد در ابعاد استاندارد مینی پیتزا ، تک نفره ، دو نفره و سایر ابعاد استاندارد تولید می شوند. جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش جعبه پیتزا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.