جعبه های کارتنی

جعبه های کارتنی پرطرفدار ترین نوع بسته بندی جهت محصولات مختلف هستند . شرکت کارنوپک طیف وسیعی از جعبه های کارتنی را با استفاده از ترکیب های متنوعی از کاغذهای بسته بندی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

ورق کارتن

انتخاب جنس ورق کارتن به عوامل متعددی نظیر وزن و حجم مظروف ، نوع مظروف ، شرایط نگهداری و شرایط لجستیک وابسته است. در تولید ورق کارتن نیز باید به عواملی نظیر استحکام بالا و قابلیت چاپ پذیری و برش پذیری مناسب توجه ویژه نمود.

انواع کارتن از لحاظ جنس ورق و ضخامت عبارتند:

کارتن 3 لایه با ضخامت E فلوت ، Bفلوت، C فلوت

کارتن 5 لایه با ضخامت CE فلوت ، BCفلوت، BE فلوت

 کارتن 7 لایه با ضخامت CBE فلوت

چاپ کارتن

در کارنوپک جعبه های کارتنی با استفاده از فرآیند فلکسوگرافی و با توجه به اصول گرافیک و پس از شنیدن نیازهای مشتری طراحی و چاپ می گردد. در چاپ فلکسو امکان چاپ 4 رنگ متفاوت موجود می باشد که رنگ ها به وسیله کلیشه چاپ مستقیم برروی کارتن انتقال می یابد .

برش کارتن

بعد از اتمام مرحله چاپ ، کارتنها وارد مرحله برش می شوند که به دو روش دایکات و خط و چاک انجام می پذیرد .

در برش خط و چاک امکان تولید کارتنهای به صورت ساده یا اصطلاحا درب آمریکایی موجود می باشد.

در برش دایکات انواع اشکال کارتن و سینی ها و صفحه ها و جداکننده های کارتنی با ابعاد مختلف قابل طراحی و اجرا هستند.

اتصال کارتن

فرآیند اتصال کارتنها به سه روش چسب ، منگنه و قفل کارتنی  انجام  می گردد .

عموما برای کارتن های در ابعاد کوچک یا با شکل خاص از اتصال قفلی استفاده می نماییم. برای کارتنهای با ابعاد متوسط از اتصال چسب استفاده می گردد و برای کارتنهای با ابعاد بزرگ منگنه جهت اتصال توصیه می گردد

بسته بندی کارتن

پس از اتمام مرحله اتصال کارتنها به تعداد دلخواه تسمه کشی شده و به صورت فله ای یا چیده شده بر روی پالت برای مشتریان ارسال می گردد.

 تیم مشاوره و مهندسی محصول شرکت کارنوپک آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره در زمینه انتخاب ، طراحی و تولید جعبه های کارتنی شما مشتریان عزیز می باشد.