سینی کارتنی

ما طیف گسترده ای از سینی های کارتنی مقوایی ، سه لایه و پنج لایه را تولید می کنیم که برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات در سراسر زنجیره تامین و نمایش محصولات در قفسه استفاده می شود.

سینی های کارتنی بر اساس نیاز شما طراحی می گردند و ما آنها را متناسب با خطوط بسته بندی شما ( دستی، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک ) تولید می نماییم.

 

استفاده از سینی‌های کارتنی موجب ایجاد سهولت در دسترسی مشتریان به محصول در قفسه فروشگاه ها می گردد. همچنین می توان با انجام چاپ با کیفیت بالا و جذاب بر روی سینی های جعبه ای ، دید محصول در قفسه فروشگاه را تا حد زیادی افزایش داد .

سینی های کارتنی با توجه به ابعاد و تعداد و وزن محصولاتی که در آنها چیده می شوند به صورت مقوایی تک لایه ، سه لایه و پنج لایه تولید گردند.

چاپ سینی های جعبه ای به دو صورت کلی چاپ فلکسو و چاپ افست میباشد که برای طرح های ساده تر از چاپ فلکسو استفاده می گردد که هزینه کمتری هم در پی دارد و برای طرح های با رنگ ها و اشکال متنوع از چاپ افست استفاده می گردد.

 

شرکت کارنوپک این افتخار را دارد تا با طراحی و تولید سینی های جعبه ای در ابعاد و طرح های متنوع گامی هر چند کوچک در عرضه شایسته محصول شما ایفا نماید.
جهت دریافت مشاوره و سفارش هر گونه سینی کارتنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *