قبل از هر چیز لازم است خدمت شما تولیدکنندگان گرامی عرض نماییم که استان البرز، خصوصا شهر کرج دارای پتانسیل فروش بسیاریست. زیرا چهارمین شهر پر جمعیت کشور ایران با جمعیتی بالغ بر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر و تعداد کل نفرات استان ۲٬۷۱۲٬۴۰۰ است. با این آمار می‌توان یقین پیدا نمود که اگر کیفیت کالا و بسته بندی کارتن سازی در کرج مناسب باشد می‌تواند به یکی از پر رونق ترین بازارهای کشور تبدیل گردد.

کارتن سازی در کرج و حومه آن همچون هشتگرد ، کمالشهر، بهارستان، و … از جمله خدماتی است که از سوی کارنو پک ارائه می شود. روند ارسال سفارشات مشتریان در زمینه کارتن سازی و انواع خدمات مرتبط با آن، در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت در این شرکت انجام می شود. چاپ و بسته بندی کارنوپک این تعهد را به تولید کنندگان می دهد که بهترین،مقاوم ترین و شیک ترین انواع جعبه ها و کارتن های بسته بندی را به آن ها ارائه کند. در این مقاله قرار بر این است که بخشی از فعالیت های گسترده و خدمات تولیدی و بسته بندی کارتن سازی کارنو پک را به شما معرفی کنیم.

اما برای کارتن سازی در چاپ افست به علاوه فرآیند لمینت برای کارتن، تاثیر زیادی در فروش محصولات خواهد داشت، چرا که در این نوع چاپ، محدودیت طرح و رنگ وجود نداشته و تولیدکنندگان می‌توانند انواع طرح و رنگ‌ها را انتخاب نموده تا روی کارتن بسته بندی قرار گیرند.
وضوح تصاویر، رنگ آمیزی های زیبا، امکان یووی و ورنی کردن جعبه، سلفون مات و براق و دیگر عناصر زیبایی از عملیاتی هستند که می‌توان روی چاپ افست اعمال کرد.
در صنعت تولید جعبه، برای برش ابزار های گوناگونی به کمک این صنعت آمدند که هر کدام نام مختص به خود را داشتند. از جمله پر کاربردترین آنها به ترتیب: برش دایکاتی(فکی، پینگ پنگی، روتاری)، خط و چاپ و غیره را می‌توان نام برد.
کارتن سازی
کارتن سازی کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *