کارتن لوازم خانگی

برای محافظت از کالاهای با ارزش و لوکس مثل تلویزیون ، نمایشگر ، یخچال ، لباسشویی پیشنهاد ما استفاده از کارتن بسته بندی است. با توجه به ارزش بالای محصولات لوازم خانگی در این کارتن ها از کاغذ رویه کرافت با چاپ فلکسو با کیفیت و یا لمینیتی استفاده می گردد که مقاومت بسیار بالایی نسبت به ضربه و فشار ایجاد می نماید. بسته بندی، یکی از مهم ترین بخش های پیش تولید کالا است

صنعت لوازم خانگی دارای خروجی بسیار بالایی است و تقاضای بسیار زیادی برای بسته بندی با کیفیت بالا دارد. کارتن تلویزیون ، کارتن یخچال ، کارتن لباسشویی ، کارتن نمایشگر و… از جمله محصولاتی هستند که در مجموعه کارنوپک تولید وعرضه می شوند.

با توجه به نیاز مشتری و جنس کالا بسته بندی ها می‌توانند لمینتی و یا کارتنی باشد. کارتن لوازم خانگی جهت استفاده و جابجایی معمولا تا سالها در انباری نگهداری می شود. همچنین این کارتن ها در برند سازی و فروش محصولات تاثیر به سزایی دارد. این نوع جعبه ها با سایز کوچکتر باید از نظر شکل ظاهری، خلاقانه و جدید باشد تا خریدار را به انتخاب کالا و خریدن آن محصول ترغیب کند. در صنعت بسته بندی، طراحی بسته بندی مهم ترین و اساسی ترین رکن است.

ویژگی های مهم در بسته بندی لوازم خانگی
محافظت در برابرسرما و گرما
جلوگیری از آفتاب خوردگی
محافظت در برابر رطوبت
جلوگیری از فشار و ضربه
معرفی کالا ، شرکت و خدمات مربوطه
ایجاد کیفیت و ارتقا و فروش کالا